Tvořivý týden

22. 7. 2024 – 26. 7. 2024
Muzeum Blanenska

Pořádá: Divadlo Kolárka

Tvořivý týden Divadla Kolárka na blanenském zámku pro děti a mládež, termín od 22.7 do 26.7.2024

Spolek CIRCULUS pořádá každoročně „Tvořivý týden“. Organizován je již od roku 2012. Je určen pro děti od 6 do 16 let. Děti jsou rozděleny do skupin podle věku, každé skupině se věnuje lektor/lektoři. Lektorské vedení zabezpečují herci z Divadla Kolárka a pedagogové z Divadelního studia Kolárka.

Letošní Tvořivý týden se netradičně uskuteční v prostorách blanenského zámku – Muzeum Blanenska, což považujeme pro děti za nezapomenutelný a neobvyklý zážitek.
Tvořivý týden je zaměřen na divadlo a činnosti s divadlem spojené – herectví, zpěv, tanec, jevištní pohyb, výtvarné zpracování. Program je velice pestrý. Kromě divadelních aktivit vyrážíme také na menší výlety po okolí a v případě příznivého počasí i za koupáním.  Tvořivý týden je zakončen ukázkou práce dětí – divadelním představením pro rodiče.

Účastnit se může omezený počet dětí (maximum je 30 účastníků). Přihlásit se mohou členové Divadelního studia Kolárka, ale také široká veřejnost a to nejpozději do 24.6.2024. Přihlášky je nutné vyplnit on-line, naleznete je na stránkách Divadelního studia Kolárka. Následně Vám budou zaslány veškeré pokyny k platbě a informace o průběhu Tvořivého týdne.

Tábor probíhá od pondělí do pátku. Začíná každý den v 7:45 hod ráno a do 16:15 hod odpoledne si rodiče vyzvedávají svoje děti (na časech se lze domluvit také individuálně, dle potřeby rodičů). Program tábora začíná každý den od 8:00 hod a končí v 16:00 hod. Zajišťujeme teplý oběd, dopolední a odpolední svačinu a po celý den pitný režim, dbáme na zdravý jídelníček.

V ceně je pestrý program pod vedením zkušených lektorů, teplý oběd, občerstvení (svačiny) a pitný režim a závěrečné vystoupení pro rodiče.

Akci spolufinancuje město Blansko

Označení akce:
akce pro děti
Pořadatel:
Divadlo Kolárka

Kollárova 8
678 01 Blansko

https://www.divadlokolarka.cz