WAU! – přehlídka dobrodružných prezentací dětí a mládeže, 5. ročník

17. 11. 2024, 9:00 h
Dům přírody Moravského krasu / Skalní mlýn

Pořádá: Horizont Blansko, z. s.

Pro to, abychom zažili dobrodružství, není třeba dalekých cest ani exotických dovolených. Dobrodružství lze zažít třeba za humny, stačí se jen dívat a vnímat. WAU je určena pro každého, kdo rád chodí na výlety, cestuje, vandruje, sportuje v přírodě anebo přírodu pozoruje. Nezáleží na tom, zda s rodiči, kamarády nebo sám.

A také pro toho, kdo se o své zajímavé zážitky chce podělit i s ostatními.

Pro účast na přehlídce je třeba připravit prezentaci v délce max 10 minut, kterou je nutné doprovázet vlastním živým komentářem. Prezentace může obsahovat fotografie i videa.

Na akci se přihlásíte tím, že zašlete už hotovou prezentaci přes formulář na webových stránkách festivalu Rajbas https://2024.festival-rajbas.cz/wau/

Uzávěrka přihlášek je 7.11. do 24:00

Maximální počet prezentujících: 20, určeno pro děti a mládež ve věku 6-20 let

Samotná přehlídka proběhne v neděli 17. 11. 2024 v Domě přírody Moravského krasu.

Pro všechny aktivní účastníky budou přichystány ceny a pamětní listy.

V sálu budou také zkušení dospělí přednášející, kteří, v případě zájmu dětí, jim poskytnou neveřejnou (bez rodičů!) zpětnou vazbu k jejich prezentaci. Pro tyto konzultace bude vyhrazen klidný prostor mimo hlavní sál.

Cílem WAU je vytáhnout děti ven, motivovat je k pobytu v přírodě, k zaznamenávání svých zážitků a tréninku prezentačních dovedností.

Prezentacím budou přítomni zkušení dospělí přednášející, kteří na závěr přehlídky poskytnou účastníkům souhrnnou zpětnou vazbu, cenné rady a praktické prezentační tipy. Pokud budou mít účastníci zájem, poskytnou jim i samostatnou konzultaci v klidném prostoru mimo hlavní sál.

Označení akce:
akce pro děti
Soubory k akci:
ev_6133_Wau-Rajbas-17.11.2024.jpeg
Pořadatel:
Horizont Blansko, z. s.

http://2023.festival-rajbas.cz/horizont/